Новости

Виставка Grain Storage Expo 2021

Выставка Grain Storage Expo 2021

25 травня 2021 року компанія Вента Лаб прийме участь у виставці Grain Storage Expo, що відбудетьсям. Києві. Ця Подія відбудеться в рамках найбільшого в Україні Форуму галузей зберігання, переробки, логісткики та трейдингу зерна Grain Storage Forum “ELEVATOR”. Наші спеціалісти нададуть консультації з вибору обладнання, запчастин і приладдя до наявного обладнання.

Організатори події Інформаційно-аналітична Група компаній “ПроАгро Груп“ та Українська зернова асоціація.
Головна мета Форуму долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку галузі зберігання , переробки продукції рослинництва, представників влади, бізнесу (елеватористів, переробників зерна, виробників комбікормів, постачальників, будівельників, логістів, трейдерів тощо), науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь.
Форум включатиме5 Конференцій –«Зберігання та Переробка 2021» , «Глибока Переробка зернових – Ринки збуту 2021-23» , «Трейдинг та логістика 2021», «Комбікормовий Форум 2020», «Податки, облік, право підприємств зберігання та переробки зерна» та багато інших цікавих та корисних заходів.